Projekt systemu Vinci

Vinci — Platforma dla specjalistów SEO

Projekt Vinci to pionierska aplikacja, której celem jest agregacja kluczowych danych dla specjalistów SEO i agencji marketingowych. Skoncentrowana na dostarczaniu niezbędnych informacji do skutecznego pozycjonowania witryn klientów, platforma przeznaczona jest dla specjalistów SEO oraz innych użytkowników poszukujących wiedzy w tym temacie.

Jak działa aplikacja?

Vinci nie tylko dostarcza istotne dane, ale również estymuje wartość obsługi kampanii dla konkretnego klienta agencji SEO. To narzędzie umożliwiające precyzyjne planowanie i optymalizację działań marketingowych.

Projekt składa się z aplikacji internetowej, pełniącej rolę głównego systemu, oraz aplikacji mobilnej dostępnej na platformie Android. Aplikacja mobilna służy do wizualizacji danych z konta głównego, zapewniając użytkownikom elastyczny dostęp do informacji.

Platforma jest dostępna w modelu subskrypcyjnym, ale oferowana jest również darmowa wersja demo. Zaprojektowaliśmy ją z myślą o algorytmach uczenia maszynowego. Obecnie przeprowadzany jest proces kolektywizacji danych, umożliwiający zastosowanie zaawansowanych funkcji opartych na sztucznej inteligencji.

Realizacja projektu

  • Wnikliwa analiza potrzeb klienta wraz z opracowaniem założeń projektowych
  • Zaprojektowanie i zaprogramowanie platformy
  • Integracja z sześcioma zewnętrznymi narzędziami
  • Wykorzystane frameworki to react native, react, oraz node.js
  • Kompleksowe wdrożenie oraz publikacja platformy

Rezultaty i wnioski

Vinci to funkcjonalne narzędzie, które ułatwia pracę specjalistom SEO i agencjom marketingowym. Otwarta platforma oferuje zaawansowane funkcje, przyczyniając się do wzrostu efektywności działań w dziedzinie SEO. To jedno z narzędzi automatyzacji, które odciąża specjalistów, aby zyskali oni więcej przestrzeni na strategiczne i kreatywne działania.

Niski koszt uruchomienia subskrypcji, łatwa skalowalność oraz realna wartość dla klientów stanowią przewagę konkurencyjną aplikacji. To rozwiązanie, które stale się rozwija i ma potencjał, aby stać się jednym z najskuteczniejszych rozwiązań wykorzystujących machine learning w marketingu.

razem stwórzmy coś ciekawego