DeliGo — autonomiczny sklep

Firma, będąca pionierem w innowacjach w sektorze FMCG, zdecydowała się na stworzenie w pełni autonomicznego sklepu DeliGO. Projekt obejmuje zarówno aplikację mobilną, usługę dostępną na platformach iOS i Android, jak i aplikację internetową do zarządzania biznesem.

Celem projektu było stworzenie kompleksowej aplikacji mobilnej i webowej, której głównym zadaniem jest obsługa pełnego zakresu działalności biznesowej. Rozpoczynając od administracji, poprzez zarządzanie budynkiem, aż po monitorowanie i rejestrowanie aktywności klientów, aplikacja miała zapewnić kompleksowe wsparcie dla różnorodnych aspektów funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Jak działają aplikacje?

Aplikacja mobilna umożliwia klientom zdalne wejście do sklepu, poprzez otwarcie drzwi wywoływane z poziomu aplikacji. Jej funkcjonalności to między innymi skanowanie produktów, bezobsługowe płatności oraz zarządzanie kontem. Dodatkowo integruje się ona z urządzeniami kontroli dostępu, umożliwiając autoryzację dostępu właściwym osobom

Aplikacja Internetowa dla biznesu natomiast umożliwia między innymi monitorowanie dostępności produktów, kontrolę transakcji, zarządzanie cenami i bieżące informacje o produktach. Zapewnia również bezpieczeństwo dostępu do danych oraz automatyczne generowanie etykiet cenowych.

Realizacja projektu

Analiza biznesowa

weryfikacja dostępnych rozwiązań kontroli dostępu

Początek prac

Integracja z urządzeniami kontroli dostępu

Testy wstępne

Testy lokalne działania systemu

Tworzenie aplikacji

Stworzenie aplikacji na platformy Android i iOS wraz z jej publikacją w wybranych środowiskach.

Wdrożenie

Implementacja aplikacji na zasobach serwerowych klienta, a w tym publikacja aplikacji webowej 

Publikacja

Uruchomienie landing page usługi

Rezultaty

Sklep autonomiczny zrewolucjonizował biznes klienta, obniżając koszty operacyjne o imponujące 80% w porównaniu do tradycyjnych sklepów. Zakupy w sklepie DeliGO są błyskawiczne, umożliwiając klientom sfinalizowanie transakcji w mniej niż 2 minuty. To nie tylko zwiększa efektywność biznesową, ale również podnosi komfort zakupowy.

Ten innowacyjny model ma ogromny potencjał ekspansji do tysięcy punktów w całej Polsce. Projekt sklepów autonomicznych charakteryzuje się łatwością skalowalności, co umożliwia szybkie dostosowanie do zmieniających się potrzeb rynku. Niskie koszty uruchomienia kolejnych punktów sprawiają, że udział w kolejnych rynkach staje się realną możliwością, a nie tylko odległym planem.

Projekt DeliGO to nie tylko technologiczne osiągnięcie, ale również strategia biznesowa dostosowana do wymagań dynamicznego rynku FMCG. Wspólnie z klientem stworzyliśmy jeden z pierwszych sklepów autonomicznych w Polsce. Obecnie świadczymy stałą opiekę i rozwijamy projekt, zgodnie z planem biznesowym.

Projekt realizowany pod patronatem Grupy Eurocash S.A.

razem stwórzmy coś ciekawego